Nemokamas pristatymas nuo 60€ 

0

Jūsų krepšelis tuščias

Privatumo politika

Gerbiame savo Klientų bei kitų duomenų subjektų teises į jų privačią informaciją ir apdorojame jų asmens duomenis teisėtai ir sąžiningai, kad pateisintume jų pasitikėjimą.

Duomenų valdytojas ir svetainės www.Silemont.com operatorius (toliau Duomenų valdytojas) telefono numeris +370 60985805, el.paštas info@silemont.com.

Renkame tik tuos Klientų duomenis, kurie yra reikalingi vykdant Įmonės veiklą ir (ar) lankantis, naudojant, naršant Įmonės interneto svetainės puslapyje(toliau – Svetainė). Užtikriname, kad renkami ir apdorojami Klientų duomenys bus saugūs ir naudojami tik konkretiems tikslams. Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti esant būtinybei su juo susisiekti. Mes neparduodame, neišnuomojame nei kitaip neplatiname asmens duomenų trečioms šalims ir neketiname to daryti ateityje. 

Visa Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:

a) Užsakymo informacijai pateikti (informuoti kada, kur ir kaip bus pristatytas Jūsų užsakymas);

b) Užsakymui pristatyti į reikiamą vietą;

c) Užklausoms apie prekes ar kitais klausimais atsakyti;

d) Naujienoms siųsti;

e) Komentarams administruoti.

Siekdami įvykdyti užsakymą, pateiktus duomenis perduodami įgaliotiems paslaugų tiekėjams, kuriems užsakymo įvykdymui būtina tokio pobūdžio informacija. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie PAYSERA puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę SiLEMONT, neperduodami. 

Perduodami mums savo asmens duomenis, Jūs sutinkate su šios Privatumo politikos taisyklėmis, suprantate jos nuostatas ir sutinkate jos laikytis.

Dėl duomenų tvarkymo ar papildomos informacijos galite kreiptisinfo@silemont.com.

Slapukai

SiLEMONT elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookies) tam, kad būtų galima atskirti vienus elektroninės parduotuvės naudotojus nuo kitų ir kad elektroninės parduotuvės veikimas būtų efektyvus.

Nepraleiskite!