Nemokamas pristatymas nuo 60€ 

0

Jūsų krepšelis tuščias

Pirkimo taisyklės

Informacija pirkėjams

Norinti įsigyti prekes www.silemont.com elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingnsius:

  1. Pasirinktas prekes dėkite į savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ paspausdami nuorodą PIRKTI. PIRKINIŲ KREPŠELYJE bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote. 

  2. Išsirinkę pirkti prekes, eikite į PIRKINIŲ KREPŠELĮ , įsitikinę, jog užsakymas yra teisingas, spauskite nuorodą APSIPIRKIMAS. Atsidariusiame naujame lange turėsite užpildyti pristatymui reikalingą informaciją.

  3. Naujai atsidariusiame lange užpildykite adreso duomenis. Pasirinktas adresas bus naudojamas ir kaip asmeninis adresas (sąskaitoms) ir kaip jūsų pristatymo adresas. Jei sąskaitos gavimo adresas skiriasi nuo pristatymo adreso, užpildykite gavimo adreso duomenis. Pateikę prekių užsakymui reikalingą informaciją dar kartą paspauskite nuorodą TĘSTI.

  4. Naujai atsidariusiame lange galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą: BANKINIU PAVEDIMU (pasirinkę šį mokėjimo būdą, gausite SiLemont el. laišką su visais reikiamais rekvizitais mokėjimui atlikti) ir OPAY (galimas atsiskaitymas per Jūsų banką, kortele, grynaisiais arba tiesiogiai iš OPAY sąskaitos. OPAY teikia visus populiariausius mokėjimo būdus.

  5. Taip pat galima atsiskaityti saugia PAYPAL mokėjimo platforma.

  6. Sumokėkite už prekes ir laukite patvirtinimo apie prekių užsakymą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel.+370 60985805 (d. d. 9.00-17.00 val., š. 10-13 val. arba siųskite el.laišką su klausimais adresu: info@silemont.com.

Nepraleiskite!